Bramy rolowane Bramy rolowane

Informacje ogólne

Wyposażenie obiektu w kratę rolowaną pozwala na stałą i atrakcyjną, a jednocześnie w pełni bezpieczną ekspozycję oferowanych produktów. Kraty rolowane są idealnym zabezpieczeniem biura, salonu sprzedaży, magazynu. Standardowo kraty wyposażone są w automatykę sterującą. W przypadku krat o małych gabarytach możliwa jest także obsługa ręczna. Proste rozwiązania konstrukcyjne w oferowanych kratach oraz szeroka gama wzorów i kolorów pozwalają z powodzeniem dostosować wygląd krat do oryginalnego designu współczesnej architektury, jak również zastosować je w klasycznych, już istniejących obiektach.

Zalety

Bramy rolowane zbudowane są z trwałych profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową, co zapewnia ochroną przed utratą ciepła. W przypadku garaży podziemnych doskonałym rozwiązaniem są bramy z profilami wentylacyjnymi. Mamy również w ofercie profile z okienkami, które umożliwiają doświetlenie garażu.

Lakier (kolorystyka)

Kolor bramy rolowanej klient zawsze dobiera według swoich upodobań. Dzięki dużej palecie kolorów można uzyskać dowolną barwę lakieru która, np. będzie pasowała do kolorystyki elewacji garażu lub budynku.

Ekologia

Profile są produkowane z blach aluminiowych i wypełnia je się pianką poliuretanową dzięki czemu zmniejsza utratę ciepła z pomieszczenia.

Najczęstszym zastosowaniem bramy rolowane cieszą się w garażach przy domkach jednorodzinnych, garażach podziemnych, np. centrum handlowe. Także coraz częściej montuje je się w halach produkcyjnych, magazynach większych i mniejscych przedsiębiorstw.