Kraty rolowane Kraty rolowane

Informacje ogólne

Wyposażenie obiektu w kratę rolowaną pozwala na stałą i atrakcyjną, a jednocześnie w pełni bezpieczną ekspozycję oferowanych produktów. Kraty rolowane są idealnym zabezpieczeniem biura, salonu sprzedaży, magazynu. Standardowo kraty wyposażone są w automatykę sterującą. W przypadku krat o małych gabarytach możliwa jest także obsługa ręczna. Proste rozwiązania konstrukcyjne w oferowanych kratach oraz szeroka gama wzorów i kolorów pozwalają z powodzeniem dostosować wygląd krat do oryginalnego designu współczesnej architektury, jak również zastosować je w klasycznych, już istniejących obiektach.

Zalety

Dzięki innowacyjnemu systemowi krat rolowanych dają one wiele zalet. Główną zaletą jest mała przestrzeń jaką zajmują. Cały system działa na zasadzie opuszczania kraty w pionie po prowadnicach bocznych. Dzięki dostępnej bazie oklein oraz lakierów można w łatwy sposób dobrać kolorystykę kraty do koloru budynku czy pomieszczenia.

Lakier (kolorystyka)

Kraty rolowane produkowane są z dwóch rodzai profili, stalowych oraz aluminiowych.

Wykonanie

Stalowe kraty rolowane są jednym z najmocniejszych zabezpieczeń przed intruzami. Kraty rolowane stalowe zapewniają bezpieczeństwo oraz niezbędną wentylację pomieszczenia, a specjalna perforacja profili nie ogranicza przy tym widoczności.
Aluminiowe kraty rolowane stanowią mocne i estetyczne zbezpieczenie takich pomieszczeń jak: sklepy czy restaurcaje w centrach handlowych.

z