Kraty, bramy rolowane Kraty, bramy rolowane

Informacje ogólne

Automatyka bram oraz krat składa się z kilku praktycznych i nie zależnych systemów.

Zalety

Dzięki zastosowaniu automatyki w swoich bramach czy też kratach zyskujemy szereg udogodnień jaka nam dają. Otwieranie jak i zamykanie bram przy wyjazdach na posesję ogranicza się tylko i wyłacznie do jednego naciśnięcia przycisku na pilocie.

2 przyciski

Na pilocie sterujacym znajduja się dwa przyciski jeden służacy do otwierania a drugi do zamykania bramy/kraty. Jest to bardzo proste i nie wymaga dodatkowej wiedzy na temat obsługi kontrolera.

Ochrona

Ochrona instalacji polega na wykrywaniu przeszkód podczas otwierania bramy, np. nasz samochód stoi w promieniu otwierania się bramy a brama zostaje zamykana, system wykrywa przeszkodę na jej drodze i powoduje zatrzymanie jej zamykania dzięki czemu żywotność bramy oraz systemu automatyki zostaje wydłużony a karoseria samochodu nie ulega zniszczeniu.

Wytrzymałość

Wszystkie podzespoły jak i częœci wykorzystane do produkcji systemów automatyki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były odporne na nie porzadane działania np. warunki atmosferyczne. Minusowe temperatury, wilgoć, brak zasilania. To tylko kilka najważniejszych czynników które moga wpływać na jakosć działania systemu. W naszych systemach nie wpływaja one w żadnym wypadku na ich działanie.