System nadstawny System nadstawny

Informacje ogólne

System BECLEVER to system uniwersalny, spełniający wymagania zwolenników rolet: niezabudowanych, częściowo zabudowanych oraz całkowicie zabudowanych. Chroniony patentem, innowacyjny profil czołowy skrzynki umożliwia jego dwustronne zastosowanie istnieje możliwość zastosowania profilu o powierzchni gładkiej (bez zabudowy), lub po jego odwróceniu powierzchni ryflowanej wspomagającej utrzymanie tynku (wariant do zabudowy).

Zalety

Rolety te można stosować zarówno w nowym budownictwie oraz przy modernizacji budynków już istniejących. Dzięki zastosowaniu pokrywy rewizyjnej od spodu rolety istnieje możliwość – w zależności od potrzeb, różnych sposobów zabudowy skrzynki rolety tj. skrzynka zabudowana całkowicie, zabudowana z zewnątrz, zabudowana od wewnątrz oraz niezabudowana.

Lakier (kolorystyka)

Blacha posiada dwuwarstwowe powłoki lakiernicze w systemie PUR-PA charakteryzujące się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych.

Ekologia

Profile aluminiowe należą do produktów ekologicznie czystych. Profile wypełnione pianką odznaczają się dobrą izolacyjnością termiczną i dźwiękową. Ich niewielka waga pozwala na użycie ręcznego, sprężynowego i elektrycznego napędu rolety. Wypełniająca je pianka poliuretanowa wolna jest od związków freonu, a farby używane do powlekania profili nie zawierają kadmu ani ołowiu.