Rolety i markizy Rolety i markizy

Informacje ogólne

Nie trzeba nikogo przekonywać o zaletach posiadania rolet w naszych oknach, obecnie są niemal standardowym wyposażeniem każdego nowego domu, zapewniając komfort życia codziennego oraz poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Jeśli dodamy do tego szereg korzyści, związanych z instalacją automatyki do rolet, otrzymamy receptę na w pełni bezpieczną i komfortową przestrzeń życiową. Pamiętajmy bowiem, ze rolety automatyczne to dodatkowe korzyści.

Zalety

Z automatyzowanie rolet umożliwia zdalne sterowanie wszystkimi roletami w domu w jednym pilocie, pozwala zaprogramować określony zestaw zachowań (scenariuszy działania) może także aktywnie uczestniczyć w zarządzaniu energią słoneczną w domu i co najważniejsze zwiększa poziom bezpieczeństwa domu i jego mieszkańców.

1 przycisk

Zamiast sprawdzać wszystkie okna, użyj pilota. Wszystkie rolety w Twoim domu zamkną się jednocześnie oszczędzając Twój czas. Nie musisz dłużej pamiętać o zamknięciu rolet, nawet jeśli wychodzisz z domu tylko na kilka minut. Poczujesz się o wiele bezpieczniej!

Ochrona

Ochrona instalacji polega na wykrywaniu przeszkód podczasopuszczania rolety, np. nasze dziecko pozostawiło na parapecie jakiś przedmiot wmomencie gdy roleta zostaje opuszczona system wykrywa przeszkodę na jej drodze i powoduje zatrzymanie jej opuszczania dzięki czemu żywotność rolety oraz systemu automatyki zostaje wydłużony.

Automatyka rolet składa się z kilku praktycznych i nie zależnych systemów.

Symulacja

W przypadku przedłużonej nieobecności, możesz zaprogramować rolety tak, aby stwarzały wrażenie, że ktoś jest cały czas w domu. Możesz nawet zaprogramować różne ustawienia dla poszczególnych dni.

Oszczędność

W sezonie zimowym, w porze nocnej, rolety zamykają się automatycznie i pomagają uzyskać lepszą izolację okna. Możesz na tym zaoszczędzić nawet 10% na rachunkach za ogrzewanie. W sezonie letnim, rolety opuszczają się po słonecznej stronie domu, aby utrzymać chłód wewnątrz i ochronić Twoje meble przed promieniowaniem słonecznym.